Proteza-kosmetyczna-podudzia-modularna-b.006-tymczasowa-warszawa

Proteza dla Pani Agnieszki

Pacjentka znalazła naszą pracownię w internecie, długi czas zbierała się do zmiany protezy. 

W poprzednim zakładzie ortopedycznym, nie miała możliwości wykonania protezy na wyższym poziomie mobilności (prawdopodobnie z braku zaangażowania się wykonawcy w dość trudny przypadek). Stwierdzenie kolegów po fachu: “nie da się zamontować innej stopy niż sztywna i twarda drewniana bo kikut jest zbyt długi”  tylko dodało nam wiatru w żagle ponieważ lubimy wyzwania

Po dogłębnej analizie europejskich i amerykańskich rozwiązań, znaleźliśmy produkt, który przy większym nakładzie czasu pracy oraz naszym nowoczesnym technologią “zmieścił się ” w konstrukcji protezy. 

 

 

proteza modularna podudzia

Dzisiaj Pani Agnieszka przybyła do nas na obudowanie protezy nogi stwierdzając, że skoro udało się w niej przetańczyć całą noc to znaczy, że lej protezowy oraz ustawienia są w porządku. 

 

 Na koniec muszę zgodzić się ze słowami naszych pacjentów “Na dobrego protetyka (tak jak na lekarza) trzeba trafić i się go trzymać”


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszych gabinetów, istnieje również możliwość umówienia wizyty w domu, po wcześniejszym ustaleniu. 

 

poteza-modularna-podudzia-kosmetyczna-warszawa-konstancin-nogi-kończyn
Proteza-kosmetyczna-podudzia-ortotyka0nogi-kończyn-warsawa-konstancin-szaserów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *