Obudowa protezy nogi | cover z włókien węglowych

Nasze nowoczesne pokrycia kosmetyczne protez kończyn oprócz futurystycznego wyglądu, który przykuwa uwagę mają również inne zalety, przekonaj się jakie.

Eleganckie i futurystyczne

 

Tytułem wstępu, włókno węglowe jest niezastąpione jeśli mowa o estetyce. Każde pojedyncze włókno tkaniny składa się z od 3000 do 12 000 nitek, więcej o włóknie węglowym można przeczytać w naszym artykule Protezy z włókien węglowych. Niezliczone ilości nitek włókna węglowego, przesączone żywicą, nadają naszym obudową trójwymiarową fakturę a każdy splot posiada swój własny matowy połysk.  

Istnieją na rynku imitacje włókna węglowego nanoszone przez dzianiny oraz druk wodny, efekt jest taki jak przy wszystkich imitacjach. 

 

proteza węglowa nogi obudowa i cover

Wytrzymałe i lekkie

 

Obudowa wykonana z włókien węglowych jest lekką konstrukcją, która nie sprawi, że twoja proteza stanie się ciężka. Struktura włókien węglowych pozwoli zaś na długi czas użytkowania, jeśli nie będzie technicznych przeszkód pokrycie możesz użyć również do kolejnych protez kończyn. 

protezy-kończyn-proteza-obudowa-czarna-kosmetyczne-podudzia-prosthesis-carbon-węglowa-nogi-pokrycie-cover-design-łydka-transtibial-warszawa-ortotyka_Easy-Resize.com

Współpraca z nami trwa od początku do końca. Pomagamy uzyskać dodatkowe finansowanie, wypełnić wymagane dokumenty i stanąć na nogi !

Wygodne w utrzymaniu

 

Osoby, które posiadają protezy wykończone pokryciem PUR wiedzą, że wyczyszczenie gąbki po kilku latach użytkowania może sprawiać problemy. Nasz cover można umyć wodą z mydłem lub przeznaczonym do tego płynem na bazie alkoholu. W ten sposób proteza zawsze będzie czysta i nie będzie gromadziła bakterii. 

obudowa-warszawa-proteza-podudzia-prosthesis-carbon-węglowa-nogi-pokrycie-cover-design

Odwzorowanie drugiej nogi

 

Wykonanie naszego pokrycia zawsze opiera się na kształtach i obwodach drugiej kończyny lub według Państwa wytycznych. Posługujemy się między innymi modelowaniem, skanem/drukiem 3d oraz autorskimi technikami wykonania. 

next-obudowa-warszawa-proteza-podudzia-prosthesis-carbon-węglowa-nogi-pokrycie-cover-design-łydka-transtibial

Współpracuj z profesjonalistami, protezę warto zrobić raz a dobrze

proteza-komfortowa-dobra-dla-osoby-starszej-rower-warszawa-konstancin-szaserów-stocer
ortotyka wykonanie protezy